Rezerwacji sali — kiedy należy rozpocząć poszukiwania?

Spotkania firmowe są ważnym elementem scalającym zespół i dobrze, aby odbywały się w odpowiedniej lokalizacji, najlepiej poza miejscem pracy. Zadbanie o dobrą zabawę i komfort pracowników podczas kolacji podniesie ich morale i zbuduje odpowiednie relacje. Atmosfera podczas spotkań firmowych przekłada się na atmosferę w pracy, co jest kwestią niezwykle korzystną zarówno dla pracodawcy, jak i dla wszystkich zgromadzonych pracowników. Dobrze, jeśli lokal zabierze ich od wielkomiejskiego zgiełku oraz zapewni wytchnienie od codziennych trosk.

Zarezerwuj wyjątkowe miejsce

Miejsce, w którym zapewnimy naszemu zespołowi przepyszne menu, klimatyczne wnętrze, doskonałą obsługę oraz możliwość atrakcyjnego spędzenia czasu, może w znacznym stopniu przyczynić się do sukcesu firmowego spotkania. Menu powinno być różnorodne i skomponowane w taki sposób, aby każdy z zaproszonych gości mógł znaleźć coś dla siebie. To, wcześnie rozpoczniemy poszukiwania odpowiedniego miejsca, zależy od kilku czynników: od ilości gości, menu oraz od lokalizacji. Imprezy dla kilkudziesięciu gości z kolacją oraz dodatkowymi atrakcjami będzie wymagało od nas wcześniejszej rezerwacji terminu. Jeśli siedziba firmy mieści się w Warszawie, warto zastanowić się nad lokalizacją nieco oddaloną od miasta. Restauracja Na Skrajnej mieści się w bajkowym lasku sosnowym i jest świetnym miejscem, by zaplanować spotkania firmowe pod Warszawą.

Dokonywanie rezerwacji

Jeśli spotkanie firmowe, które chcemy zaplanować, jest spotkaniem związanym z obchodami jakiegoś święta, np. Bożego Narodzenia, konieczne okazać może się dokonywanie rezerwacji nawet do pół roku lub dłużej przed planowanym spotkaniem. Wyjątkowe miejsca z duszą są rezerwowane na długo przed planowanym terminem imprezy, więc odpowiednio wczesne zatroszczenie się o rezerwację wybranego terminu pozwoli uniknąć nerwowej atmosfery. Rezerwacja sali w okresie innym niż okres świąteczny nie musi odbywać się z tak dużym wyprzedzeniem – wystarczy kilka miesięcy wyprzedzenia. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą na stronie internetowej: NaSkrajnej.pl.