pizza

Gdzie na pizzę w Ostrołęce?

Mieszkasz w Ostrołęce? A może jesteś w mieście przejazdem? Niezależnie, na które pytanie odpowiedziałeś twierdzące pewne jest to, że warto zjeść tu pizzę.

Na terenie miasta działa wiele punktów serwujących ten pyszny przysmak z Włoch.

The Fresh Pizza & Kebab House znajduje się przy ulicy Generała Augusta Emila Fieldorfa „Nila” 69. W lokalu będziesz miał niepowtarzalną okazję spróbować jedynej w swoim rodzaju pizzy, która jednocześnie jest kebabem.

W bliskiej okolicy The Fresh Pizza & Kebab House przy tej samej ulicy Generała Augusta Emila Fieldorfa „Nila 14 mieści się również inny lokal, w którym zjemy pyszną pizzę. W Pizza Rica można zjeść ten włoski przysmak na słodko, tradycyjnie, po wegetariańsku, z kurczakiem, z owocami morza oraz z sezonowymi dodatkami.

Przy ulicy Bartosza Głowackiego 44 znajduje się lokal, który został odznaczony w konkursie Orły. W restauracji Avalon pizza wypiekana jest na cienkim cieście z pysznymi dodatkami.

Czarna Owca Wege Bar Pizzeria to kolejne miejsce w Ostrołęce, gdzie można zjeść pyszną pizzę wegetariańską. Lokal znajduje się przy ulicy Jana Kilińskiego 2A. Rzeczą, która wyróżnia go spośród innych miejsc jest brak mięsa. Jest to bowiem pierwszy i jedyny wegański bar w Ostrołęce.

Ponownie przenosimy się na ulicę Bartosza Głowackiego. To właśnie tu pod numerem 32 mieści się lokal o nazwie GaTka SzmaTka. Każdy z odwiedzających to miejsce gości będzie mógł wybrać sobie z pośród kilkunastu propozycji taki rodzaj pizzy, który zaspokoi jego kulinarne gusta.

Jak widać Ostrołęka pizzą stoi. Warto zatem na własnej skórze przekonać się czy to stwierdzenie nie mija się z prawdą.